2022-2021-2020 2 yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi sıralamaları, önlisans Çankırı Karatekin Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Çankırı Karatekin Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Çankırı Karatekin Üniversitesi için kaç net gerekir, Çankırı Karatekin Üniversitesi kaç netle kazanılır, Çankırı Karatekin Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Çankırı Karatekin Üniversitesinde hangi bölümler var, Çankırı Karatekin Üniversitesi bölümleri, Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları, Çankırı Karatekin Üniversitesi sıralamalarına, Çankırı Karatekin Üniversitesi için kaç net gerekir? Çankırı Karatekin Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.