2021-2020 2 yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Çankırı Karatekin Üniversitesi sıralamaları, önlisans Çankırı Karatekin Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Çankırı Karatekin Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Çankırı Karatekin Üniversitesi için kaç net gerekir, Çankırı Karatekin Üniversitesi kaç netle kazanılır, Çankırı Karatekin Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Çankırı Karatekin Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Çankırı Karatekin Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Çankırı Karatekin üniversitesi netleri

 

Çankırı Karatekin Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Çankırı Karatekin Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Çankırı Karatekin Üniversitesi netleri

Çankırı Karatekin Üniversitesi bölümleri, Çankırı Karatekin Üniversitesi puanları, Çankırı Karatekin Üniversitesi taban puanları, Çankırı Karatekin Üniversitesi sıralamalarına, Çankırı Karatekin Üniversitesi için kaç net gerekir? Çankırı Karatekin Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.