2022-2021-2020 2 yıllık Demiroğlu Bilim Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Demiroğlu Bilim Üniversitesi sıralamaları, önlisans Demiroğlu Bilim Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Demiroğlu Bilim Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Demiroğlu Bilim Üniversitesi için kaç net gerekir, Demiroğlu Bilim Üniversitesi kaç netle kazanılır, Demiroğlu Bilim Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Demiroğlu Bilim Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Demiroğlu Bilim Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Demiroğlu Bilim Üniversitesinde hangi bölümler var, Demiroğlu Bilim Üniversitesi bölümleri, Demiroğlu Bilim Üniversitesi taban puanları, Demiroğlu Bilim Üniversitesi sıralamalarına, Demiroğlu Bilim Üniversitesi için kaç net gerekir? Demiroğlu Bilim Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.