2022-2021-2020 2 yıllık Düzce Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Düzce Üniversitesi sıralamaları, önlisans Düzce Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Düzce Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Düzce Üniversitesi için kaç net gerekir, Düzce Üniversitesi kaç netle kazanılır, Düzce Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Düzce Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Düzce Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Düzce Üniversitesinde hangi bölümler var, Düzce Üniversitesi bölümleri, Düzce Üniversitesi taban puanları, Düzce Üniversitesi sıralamalarına, Düzce Üniversitesi için kaç net gerekir? Düzce Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.