2021-2020 2 yıllık Eskişehir Osmangazi Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sıralamaları, önlisans Eskişehir Osmangazi Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi için kaç net gerekir, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kaç netle kazanılır, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Eskişehir Osmangazi üniversitesi netleri

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi netleriEskişehir Osmangazi Üniversitesi netleri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bölümleri, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi puanları, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi taban puanları, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sıralamalarına, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi için kaç net gerekir? Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.