2022-2021-2020 2 yıllık İskenderun Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İskenderun Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans İskenderun Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İskenderun Teknik Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile İskenderun Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, İskenderun Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, İskenderun Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık İskenderun Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık İskenderun Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

İskenderun Teknik Üniversitesinde hangi bölümler var, İskenderun Teknik Üniversitesi bölümleri, İskenderun Teknik Üniversitesi taban puanları, İskenderun Teknik Üniversitesi sıralamalarına, İskenderun Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? İskenderun Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.