2021-2020 2 yıllık İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi sıralamaları, önlisans İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi bölümleri puanlarına ve İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi netleri

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi bölümleri, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi puanları, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi taban puanları, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi sıralamalarına, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir? İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.