2022-2021-2020 2 yıllık Karabük Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Karabük Üniversitesi sıralamaları, önlisans Karabük Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Karabük Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Karabük Üniversitesi için kaç net gerekir, Karabük Üniversitesi kaç netle kazanılır, Karabük Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Karabük Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Karabük Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Karabük Üniversitesinde hangi bölümler var, Karabük Üniversitesi bölümleri, Karabük Üniversitesi taban puanları, Karabük Üniversitesi sıralamalarına, Karabük Üniversitesi için kaç net gerekir? Karabük Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.