2022-2021-2020 2 yıllık Kilis 7 Aralık Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kilis 7 Aralık Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kilis 7 Aralık Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kilis 7 Aralık Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi için kaç net gerekir, Kilis 7 Aralık Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kilis 7 Aralık Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kilis 7 Aralık Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kilis 7 Aralık Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde hangi bölümler var, Kilis 7 Aralık Üniversitesi bölümleri, Kilis 7 Aralık Üniversitesi taban puanları, Kilis 7 Aralık Üniversitesi sıralamalarına, Kilis 7 Aralık Üniversitesi için kaç net gerekir? Kilis 7 Aralık Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.