2022-2021-2020 2 yıllık Kocaeli Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kocaeli Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kocaeli Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kocaeli Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kocaeli Üniversitesi için kaç net gerekir, Kocaeli Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kocaeli Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kocaeli Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kocaeli Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kocaeli Üniversitesinde hangi bölümler var, Kocaeli Üniversitesi bölümleri, Kocaeli Üniversitesi taban puanları, Kocaeli Üniversitesi sıralamalarına, Kocaeli Üniversitesi için kaç net gerekir? Kocaeli Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.