2021-2020 2 yıllık Mef Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Mef Üniversitesi sıralamaları, önlisans Mef Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Mef Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Mef Üniversitesi için kaç net gerekir, Mef Üniversitesi kaç netle kazanılır, Mef Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Mef Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Mef Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Mef Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Mef Üniversitesi netleri

Mef Üniversitesi bölümleri, Mef Üniversitesi puanları, Mef Üniversitesi taban puanları, Mef Üniversitesi sıralamalarına, Mef Üniversitesi için kaç net gerekir? Mef Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.