2022-2021-2020 2 yıllık Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sıralamaları, önlisans Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi için kaç net gerekir, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi kaç netle kazanılır, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde hangi bölümler var, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi bölümleri, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi taban puanları, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sıralamalarına, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi için kaç net gerekir? Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.