2022-2021-2020 2 yıllık Necmettin Erbakan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Necmettin Erbakan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Necmettin Erbakan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Necmettin Erbakan Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Necmettin Erbakan Üniversitesi için kaç net gerekir, Necmettin Erbakan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Necmettin Erbakan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Necmettin Erbakan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Necmettin Erbakan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Necmettin Erbakan Üniversitesinde hangi bölümler var, Necmettin Erbakan Üniversitesi bölümleri, Necmettin Erbakan Üniversitesi taban puanları, Necmettin Erbakan Üniversitesi sıralamalarına, Necmettin Erbakan Üniversitesi için kaç net gerekir? Necmettin Erbakan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.