2021-2020 2 yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için kaç net gerekir, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi netleri

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi netleri

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bölümleri, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi puanları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sıralamalarına, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için kaç net gerekir? Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.