2022-2021-2020 2 yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için kaç net gerekir, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde hangi bölümler var, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bölümleri, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi taban puanları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sıralamalarına, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için kaç net gerekir? Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.