2022-2021-2020 2 yıllık Siirt Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Siirt Üniversitesi sıralamaları, önlisans Siirt Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Siirt Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Siirt Üniversitesi için kaç net gerekir, Siirt Üniversitesi kaç netle kazanılır, Siirt Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Siirt Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Siirt Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Siirt Üniversitesinde hangi bölümler var, Siirt Üniversitesi bölümleri, Siirt Üniversitesi taban puanları, Siirt Üniversitesi sıralamalarına, Siirt Üniversitesi için kaç net gerekir? Siirt Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.