2022-2021-2020 2 yıllık Sivas Cumhuriyet Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sıralamaları, önlisans Sivas Cumhuriyet Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Sivas Cumhuriyet Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi için kaç net gerekir, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kaç netle kazanılır, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde hangi bölümler var, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bölümleri, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi taban puanları, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sıralamalarına, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi için kaç net gerekir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.