2021-2020 2 yıllık Tarsus Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Tarsus Üniversitesi sıralamaları, önlisans Tarsus Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Tarsus Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Tarsus Üniversitesi için kaç net gerekir, Tarsus Üniversitesi kaç netle kazanılır, Tarsus Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Tarsus Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Tarsus Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Tarsus Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Tarsus üniversitesi netleri

 

Tarsus Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Tarsus Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Tarsus Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Tarsus Üniversitesi netleri

Tarsus Üniversitesi bölümleri, Tarsus Üniversitesi puanları, Tarsus Üniversitesi taban puanları, Tarsus Üniversitesi sıralamalarına, Tarsus Üniversitesi için kaç net gerekir? Tarsus Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.