2022-2021-2020 2 yıllık Tarsus Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Tarsus Üniversitesi sıralamaları, önlisans Tarsus Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Tarsus Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Tarsus Üniversitesi için kaç net gerekir, Tarsus Üniversitesi kaç netle kazanılır, Tarsus Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Tarsus Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Tarsus Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Tarsus Üniversitesinde hangi bölümler var, Tarsus Üniversitesi bölümleri, Tarsus Üniversitesi taban puanları, Tarsus Üniversitesi sıralamalarına, Tarsus Üniversitesi için kaç net gerekir? Tarsus Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.