2022-2021-2020 2 yıllık Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi sıralamaları, önlisans Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi için kaç net gerekir, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi kaç netle kazanılır, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde hangi bölümler var, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi bölümleri, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi taban puanları, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi sıralamalarına, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi için kaç net gerekir? Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.