2022-2021-2020 2 yıllık Uşak Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Uşak Üniversitesi sıralamaları, önlisans Uşak Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Uşak Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Uşak Üniversitesi için kaç net gerekir, Uşak Üniversitesi kaç netle kazanılır, Uşak Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Uşak Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Uşak Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Uşak Üniversitesinde hangi bölümler var, Uşak Üniversitesi bölümleri, Uşak Üniversitesi taban puanları, Uşak Üniversitesi sıralamalarına, Uşak Üniversitesi için kaç net gerekir? Uşak Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.