2022-2021-2020 2 yıllık Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sıralamaları, önlisans Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi için kaç net gerekir, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kaç netle kazanılır, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde hangi bölümler var, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bölümleri, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi taban puanları, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sıralamalarına, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi için kaç net gerekir? Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.