2021-2020 2 yıllık Yıldız Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Yıldız Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans Yıldız Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Yıldız Teknik Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Yıldız Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, Yıldız Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, Yıldız Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Yıldız Teknik Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

Yıldız Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Yıldız Teknik Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıYıldız Teknik Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Yıldız Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Yıldız Teknik Üniversitesi netleriYıldız Teknik Üniversitesi netleri

Yıldız Teknik Üniversitesi bölümleri, Yıldız Teknik Üniversitesi puanları, Yıldız Teknik Üniversitesi taban puanları, Yıldız Teknik Üniversitesi sıralamalarına, Yıldız Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? Yıldız Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.