2022-2021-2020 2 yıllık Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sıralamaları, önlisans Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi için kaç net gerekir, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi kaç netle kazanılır, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde hangi bölümler var, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bölümleri, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi taban puanları, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sıralamalarına, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi için kaç net gerekir? Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.